سیاست حفظ حریم خصوصی

نشانی وب‌سایت ما : partinbastan.com

وب‌ سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات کاربران را با تمام امکاناتی که در اختیار دارد محافظت کند و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در اختیار سازمان‌ها و مراکز دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارائه ندهد.

همچنین ما این امکان را در اختیار کاربران قرار داده‌ایم تا کاربران در صورت عضویت در سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان بتوانند، اطلاعات خود را ویرایش کنند یا در صورت درخواست برای حذف کاربری خود با ارسال درخواست به تیم پشتیبان این امکان برای آنها فراهم گردد.

ما چه اطلاعاتی را از کاربران جمع‌آوری می‌کنیم و چرا ؟

هنگام ورود شما به سایت اطلاعاتی همچون دفعات بازدید شما از سایت، مدت زمان حضور شما در سایت، نسخه مرورگر، دستگاهی که با آن سایت را مشاهده می‌کنید، منطقه جغرافیایی شما و اطلاعات فنی دیگر که جهت بهینه‌سازی و بررسی ترافیک سایت به ما کمک خواهد کرد. این اطلاعات به هیچ عنوان به سازمان‌های ثالث فروخته نخواهد شد و فقط جهت بهبود سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان استفاده خواهد شد.

وقتی بازدیدکنندگان نظری در سایت ارسال می‌کنند، ما داده‌هایی که از کاربر هنگام نظر به جا مانده را جمع‌آوری می‌کنیم، مثل آدرس ایمیل، آدرس IP (نشانی پروتکل اینترنت)، زمان ارسال نظر و همچنین اگر آدرس ایمیل شما در سرویس که Gravatar ارائه می‌دهد ذخیره شده باشد، بعد از تائید نظر شما، تصویر کاربری شما در این سایت به نمایش در خواهد آمد.

لینک صفحه سیاست حریم خصوصی کاربران در Gravatar را مشاهده کنید : https://automattic.com/privacy

اگر تصویری را در یکی از سرویس‌های ارائه شده در سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان قرار می‌دهید باید توجه کنید که این تصویر حاوی داده‌هایی درباره‌ی موقعیت مکانی مشخص (EXIF GPS) نباشد. بازدیدکنندگان دیگر می‌توانند بعد از ذخیره سازی تصویر موقعیت مکانی این تصاویر را استخراج کنند.

کوکی‌ها

بعد از به اشتراک گذاشتن نظر در وبسایت، شما می توانید تصمیم بگیرید که نام، نشانی ایمیل و وبسایت‌تان در کوکی ذخیره بشود یا خیر. در این زمینه حق انتخاب دارید اما در صورت پذیرش ذخیره‌ی اطلاعات در کوکی، در مراجعات بعدی خود به وبسایت برای اشتراک‌گذاری نظرات، نیاز به پُر کردن فرم اطلاعات نام‌برده نخواهید داشت. ماندگاری کوکی‌ها در وبسایت به مدت 1 سال است.

اگر در وبسایت دارای حساب کاربری باشید و با آن به وب وارد بشوید، ما اقدام به تنظیم کوکی موقت برای شما می‌کنیم تا مشخص شود که مرورگر شما پذیرای کوکی‌ها هست یا خیر. این کوکی شامل هیچ داده‌ی شخصی و خصوصی نیست و با بستن مرورگرتان متوقف می‌شود.

بعد از اینکه به حساب کاربری خود در وبسایت وارد می‌شوید، چندین کوکی برای ذخیره‌ی اطلاعات ورودتان و انتخاب‌هایی که در صفحه‌ی وبسایت صورت داده‌اید، نصب و تنظیم می‌شوند. کوکی‌های ورودی به مدت 7 روز فعال هستند و اطلاعات انتخاب صفحاتی که داشته‌اید نیز در طول 1 سال در دسترس قرار خواهند داشت. اگر گزینه «من را به خاطر بسپار» را انتخاب کنید، در طول 2 هفته آینده، ورود شما بدون نیاز به وارد کردن مجدد نام کاربری و کلمه عبور خواهد بود. در صورتی که از حساب کاربری خود خارج بشوید، کوکی‌های ورود از بین می‌روند.

وب‌سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان از این کوکی‌ها تنها به منظور ایجاد تجربه کاربری بهتر برای بازدیدکنندگان خود استفاده می‌کند و هیچ‌گونه استفاده تبلیغاتی از این کوکی‌ها در نظر گرفته نخواهد شد.

محتوا و منابع استفاده شده از سایتی دیگر

مقالات و محتواهای سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان ممکن است شامل منابع متفاوتی ( ویدئو، تصویر، متن و… ) باشد. اگر محتوایی از سایت دیگر در سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان قرار بگیرد، عیناً در شکلی که در آن سایت دیده شده، منتشر خواهد شد. ممکن است این وب‌سایت‌ها اطلاعات کاربران را دریافت کنند که برای مشاهده این موارد بهتر است قبل از استفاده از این سایت‌ها به برگه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران این سایت‌ها مراجعه کنید.

تا چه مدت اطلاعات شما را نگهداری می‌کنیم ؟

اگر در وبسایت ما نظر خود را به اشتراک بگذارید، نظر و داده‌های متای آن به مدت نامحدود نگهداری و ذخیره خواهد شد. در این صورت امکان پیگیری نظرات به‌صورت خودکار مقدور می‌شود و نیازی به نگه داشتن نظراتِ در انتظار بررسی نخواهد بود.

کاربرانی که در وبسایت ما ثبت‌نام می‌کنند، اطلاعات کاربری‌شان نیز حفظ و ذخیره می‌شود. تمام کاربران می‌توانند اطلاعات خود را مشاهده کنند، آنها را ویرایش کنند یا اطلاعات شخصی خود را هر وقت که مایل باشند، پاک کنند. (فقط امکان تغییر نام کاربری وجود ندارد). مدیران وبسایت نیز می‌توانند این اطلاعات را رؤیت و ویرایش کنند.

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص هرزنامه خودکار بررسی شوند.

تبلیغات

امکان دارد شرکت‌های تبلیغاتی که ما از آنها تبلیغات دریافت می‌کنیم سمت کاربر کوکی‌های را ارسال کنند که اطلاعاتی همچون تعداد دفعات نمایش تبلیغ به شما، موقعیت جغرافیایی شما را به این شرکت ارسال کنند، که این اقدام جهت بهبود در امر نمایش تبلیغ است. سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان با شرکت‌های تبلیغات غیر معتبر که اطلاعات اضافه از کاربران دریافت می‌کند، همکاری نمی‌کند.

حقوق شما در رابطه با داده‌های خود چیست؟

اگر در این وبسایت، صاحب حساب کاربری باشید، یا نظری به اشتراک بگذارید، حق درخواست فایل داده‌های شخصی خود -یعنی داده‌هایی که ما از شما دریافت و نگهداری کرده‌ایم- را دارید. این داده‌ها شامل هر چیزی است که در وبسایت بر جای گذاشته‌اید. ضمنا حق درخواست برای پاک کردن تمام داده‌های شخصی‌تان نیز کاملا محفوظ است. البته این داده‌ها مواردی را که برای اهداف مدیریتی، قانونی و امنیتی در اختیار داریم، شامل نمی‌شود.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

باتوجه به اینکه تغییرات در این برگه بسیار کم است، اما امکان دارد باتوجه به تغییرات در سایت این دسترسی‌ها تغییر بکند و ما ناچار به اعمال تغییرات جدید باشیم که در این صفحه تمام آنها افزوده خواهند شد و استفاده شما از این وب‌سایت به منظور پذیرش این قوانین است. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام درباره موارد بالا می‌توانید آنها را به اطلاع ما برسانید تا پاسخ تمام پرسش‌های شما ارسال گردد.

سند حاضر قرارداد حقوقی و لازم‌الاجرا بین کاربر سایت («شما» و یا «کاربر» و یا «خریدار») و سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان است. سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف­ کننده فعالیت می‌کند. درصورتی‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات («قرارداد») را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از وب­سایت و یا عضویت در آن نماید.

استفاده از سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان، اقدام به عضویت، اقدام به ورود کاربر به وب‌سایت، و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده، به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می­پذیرد که رابطه بین سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و ایشان توسط این قرارداد سامان داده شود و هرگونه تراکنش مالی و غیرمالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌که موادی از این قرارداد یا کلیت آن مورد توافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان را ندارد. این توافق بر اساس ماده ۵ قانون تجارت الکترونیک و ماده ۱۰ قانون مدنی تنها مرجع موردقبول در روابط سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و کاربران خواهد بود.

به دلیل اهمیت سند حاضر و نیز به‌منظور تسهیل مطالعه برای کاربر، مفاد هر ماده در بخش های مرتب شده، برای شما فراهم‌شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در قرارداد حاضر، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی فی‌مابین کاربر و سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان محسوب می‏‌شود.

 • فروشگاه آنلاین: فروشگاهی بر بستر اینترنت که امکان فروش و ارائه محصولات، خدمات و دریافت وجه متقابل آن به‌صورت بر خط و بلادرنگ از طریق آن میسر است.
 • محصولات دیجیتال: کالاها و خدماتی که امکان ارائه و دریافت آن‌ها را طریق اینترنت وجود دارد.
 • سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان: یک سایت آموزشی و فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال مانند آموزشهای لازم مجسمه سازی (ساخت و روشهای مجسمه سازی و قالبگیری و …) و فایل‌های گرافیکی و عکس و ویدئو است که به‌ عنوان حق‌العمل کار طبق قانون تجارت عمل می‌نماید.
 • کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که از سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان استفاده می‌نماید. اشخاص با ثبت‌نام در سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و فشردن دکمه ثبت‌نام اعلام می‌کنند که کلیه مفاد قرارداد را مطالعه کرده و بر اساس آن اقدام به بهره‌برداری از سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان می‌نمایند.
 • خریدار: کاربری است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی، اقدام به ثبت سفارش و پرداخت هزینه محصولات مورد عرضه در سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان می‌نماید.
 • فروشنده: کسی است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی که به‌واسطه سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان اقدام به فروش یک محصول به‌ صورت آنلاین می‌نماید.
 • حساب کاربری: حساب کاربری کاربر در سایت به آدرس http://partinbastan.com که کاربر از طریق این حساب می‌تواند فهرست محصولات خریداری‌شده یا منتشرشده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات کاربر در آنجا ثبت‌شده و قابل‌ویرایش و بروز رسانی است.
 • محصول: هر یک از محصولات ارائه‌شده توسط فروشندگان و سایر کاربران در سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان است.
 • محصولات بومی‌سازی شده: محصولاتی که به صورت اورجینال از سایر منابع خریداری شده و عبارت های قابل ترجمه در محصول به زبان فارسی ترجمه شده و سبک نمایش بخش های مختلف محصول نیز برای زبان فارسی (جهت راست به چپ) اصلاح شده است.
 • تحویل محصول: منظور از تحویل محصول، اعطای مجوز بهره‌برداری از محصول موردنظر خریدار از طریق ارائه لینک دانلود محصول موصوف و یا ارائه دسترسی بر اساس فاکتور یا قرارداد بین کاربر و سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان است.
 • کیف پول: یک مفهوم انتزاعی از کیف پول مرسوم که هنگام خرید و فروش آنلاین جهت نگهداری اطلاعات حساب افراد (اعتبار) در فروشگاه آنلاین استفاده می‌شود. اعتبار موجود در کیف پول از طریق خرید شارژ الکترونیکی قابل‌افزایش است و معمولاً در صورت وجود اعتبار کافی در کیف پول کاربر، برای پرداخت صورتحساب، نیازی به استفاده از درگاه‌های پرداخت نیست.
 • شارژ الکترونیکی: یک محصول الکترونیکی (معمولاً مختص همان فروشگاه آنلاین) است که کاربران با خرید و پرداخت مبلغ آن از طریق درگاه‌های بانکی موجودی کیف پول خود را افزایش می‌دهند. معمولاً با خرید شارژ الکترونیکی، مبلغی نیز به‌عنوان جایزه به کاربر (مشتری) اختصاص می‌یابد. (امکان افزایش شارژ برای مدیر سیستم نیز مهیا است.
 • پشتیبانی: منظور از پشتیبانی، پاسخگویی به مشکلات مربوط به آموزش مجسمه سازی است.
 • درگاه پرداخت: یک سرویس تجارت الکترونیک است که کارت‌های بانکی را برای پرداخت جهت فروشگاه‌های آنلاین و سنتی پردازش می‌کند. درگاه پرداخت انتقال اطلاعات کلیدی بین پورتال پرداخت سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان به پردازنده/بانک را تسهیل می‌کند.

1- با توجه به این مفاد قرارداد حاضر، سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان حق استفاده غیر انحصاری، قابل‌فسخ و غیرقابل‌انتقال از سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان را به («کاربر») اعطا می‌کند. کلیه حقوق، مالکیت و منافع سامانه سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان در مالکیت انحصاری سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و مرجان سادات نجفی است.

2- کاربر می‌پذیرد صرفاً استفاده‌کننده سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان است و لذا هیچ‌گونه رابطه استخدامی، پیمانکاری و مشارکت و نظایر آن با سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان را ندارد و بدین سبب نمی‌تواند مدعی حقی گردد.

قرارداد حاضر به مدت یک سال از تاریخ ثبت نام کاربر در سامانه سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان است. در صورتی که طبق بخش «ک» حساب کاربری مسدود نگردد، قرارداد به صورت خودکار به صورت یک ساله تمدید خواهد شد.

1- برای استفاده از خدمات سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان بایستی هر کاربر، اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی یک حساب کاربری ایجاد نماید.

2- کاربر مطلع است صرفاً اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند حق استفاده از سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و خرید محصول را دارا هست. لذا درصورتی‌که کاربر زیر ۱۸ سال سن داشته باشد، صرفاً از طریق والدین یا قیم قانونی خود می‌تواند حساب کاربری داشته باشد.

3- کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته‌شده در زمان ثبت‌نام و خرید محصول را به‌صورت صحیح و به‌روز وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام‌ شده شخص کاربر است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان مجاز به پیگیری قضایی نزد مراجع ذی‌صلاح است. همچنین در صورت ایجاد تغییر در اطلاعات، کاربر ملزم به تغییر و به‌ روز رسانی اطلاعات است، در غیر این صورت تا زمان به‌روزرسانی اطلاعات، اطلاعات قبلی مبنای عمل قرار می‌گیرد.

4- کاربر موظف است صرفاً با ایمیل و شماره متعلق به خود نسبت به ثبت‌نام در سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان اقدام نماید.

5- هر شخص صرفاً می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشند.

6- در زمان ثبت‌نام، کاربر نام کاربری و کلمه‌ی عبور خود را تعیین می‌نماید. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفاً بر عهده وی است. کاربر بدین‌وسیله موافقت می‌نماید هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان اطلاع دهد. تا زمانی که اطلاع‌رسانی به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان انجام‌ نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام‌شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

7- کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کند و مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به خدمات مربوط به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان انجام می‌شود به عهدۀ کاربری که اطلاعات هویتی وی ثبت شده است خواهد بود.

8- مسئولیت‌های قانونی بهره‌برداری از خدمات سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان در مورد کاربر شخص حقوقی، متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.

9- کاربر همۀ داده‌ پیام‌ های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده‌پیام‌های ارسال‌شده از ناحیۀ نامبرده غیرقابل استماع است.

10- کاربر آگاه است با ثبت‌نام در سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان، ممکن است در راستای معرفی محصولات و خدمات و یا اطلاع‌رسانی رویدادها، ایمیل و یا پیامی را از سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان دریافت نماید.

11-   کاربر می‌پذیرد که سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان ممکن است از طریق ارسال پیامک به شماره از قبل تعریف‌شده، یا ایمیل به نشانی اعلامی توسط کاربر در زمان احراز هویت، به‌عنوان راه ارتباطی سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان با وی استفاده کند. کاربر آگاه است که احراز هویت ممکن است در بازه‌های زمانی که توسط سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان تعیین می‌شود، صورت می‌گیرد.

1- کلیه محتوای سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و طراحی ظاهری آن (feel and look) ازجمله علائم تجاری، لوگو، قالب سایت، اثراتی که تحت حمایت قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب 1347 هستند، متن، گرافیک، دکمه‌ها، تصاویر، صداها، کلیپ‌های تصویری، دادهای گردآوری‌شده و نرم‌افزار، متعلق به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و یا فروشندگان بنا به مورد و تحت حمایت قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی مصوب 1382، قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب 1347 و قانون جرائم رایانه‌ای مصوب 1388 است.

2- علائم تجاري موجود در سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان چه ثبت‌شده باشند یا خیر، متعلق به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و خانم مرجان سادات نجفی است و به‌ موجب قرارداد حاضر هیچ مجوزی برای استفاده از آن‌ها داده نشده است و نمی‌توان بدون رضایت کتبی از سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و خانم مرجان سادات نجفی بنا به مقتضی استفاده نمود.

3- سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان متذکر می‌شود که تمام حقوق مالکیت فکری متعلق به آن محفوظ است و اموال فکری متعلق به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و فروشندگان در زمره‌ی باارزش‌ترین اموال آن‌ها محسوب می‌شود و کلیه ابزارهای قانونی را برای حفظ آن‌ها به کار خواهد گرفت.

4- همه مطالب در دسترس از طریق سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان، جزئی از اموال سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان محفوظ می‏‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از مطالب و اطلاعات موجود در سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان صرفاً با مقاصد شخصی و با حفظ نام سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان هستند.

1- کاربر می‌پذیرد با خرید هر محصول، در واقع صرفاً مجوز بهره‌برداری از آن‌ به‌صورت غیر انحصاری، غیر قابل انتقال، بدون محدودیت زمانی به وی اعطا شده است.

 

2- کاربر می‌پذیرد استفاده از مجوز بهره‌برداری محصول، بایستی طبق مفاد و شرایط قرارداد حاضر صورت گیرد.

3- کاربر آگاه است که فروش و پخش محصولات، در سایر سایت‌ها، خسارات جبران ناپذیری را به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و فروشنده محصولات وارد می‌نماید، بنابراین کاربر می‌پذیرد در صورتی که به سبب فعل یا ترک فعل وی، محصولات خریداری شده در سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان،  در سایت یا پلتفرم دیگر حتی با اعمال تغییرات، به صورت معوض یا رایگان در دسترس شخص ثالث قرار گیرد، به منظور جبران خسارت سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان، علاوه بر پرداخت کلیه مبالغی که بابت فروش و پخش محصولات شخصا یا شخص ثالث وصول کرده است، مبلغ دویست میلیون ریال معادل بیست میلیون تومان به وی پرداخت نماید.  همچنین در صورتی که کاربر محصول خریداری شده را برای افراد مختلف ارسال کند و یا با دستکاری فیلم از آن کپی برداری کند و به عنوان یک محصول به نام خود بفروشد، موظف است 20 برابر مبلغ اصلی محصول خریداری شده را پیش از اعمال هر گونه تخفیف یا سایر کسورات به سبب تخلف از تعهد قراردادی به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان پرداخت نماید.

1- سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان منتهای تلاش خود را برای قرارگرفتن محتوای صحیح و یکنواخت می‌نماید ولیکن سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان، مدیران، کارکنان یا نماینده آن تضمینی در رابطه سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان یا محتوای آن ازجمله از جهت صحت، کامل بودن، قابل‌اتکا بودن آن‌ها نمی‌دهند؛ آن‌ها بابت خساراتی که به سبب افشای اطلاعات خطاها، اشتباهات و باگ‌های استفاده از سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان به کاربران وارد می‌شود، مسئولیتی نخواهند داشت. همچنین سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد و کاربر به ریسک خود از این وب‌سایت استفاده می‌نماید.

2- خدمات سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان به همان شکلی که هستند ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه تضمین صریح و ضمنی شامل آن‌ها نمی‌گردد. ژاکِت هیچ‌گونه ضمانتی مانند بی‌عیب بودن و امنیت و …خدمات سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان نمی‌دهد. همه ضمانت‌های کتبی و شفاهی در مورد خدمات سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار است.

3- سقف خسارات اثبات‌شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از این قرارداد و یا در ارتباط با آن از جمله در خصوص انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن ابتدا از طریق مذاکره طرفین حل و فصل خواهد شد. در صورت عدم انجام مذاکرات، و یا عدم حصول نتیجه ظرف یک‌ماه پس از بروز اختلاف، هر یک از طرفین ‌می توانند اختلاف را به مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران ارجاع نمایند که مطابق آئین داوری آن مرکز بصورت قطعی و لازم الاجراء حل و فصل گردد. داور علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری ذیربط را نیز مراعات خواهد نمود. شرط داوری حاضر، موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال لازم الاجراء است.

1- درصورتی‌که کاربر با کلاهبرداری رایانه‌ای یا سایر جرایم رایانه‌ای یا بدون اخذ مجوز، به‌واسطه اطلاعات حساب بانکی و کارت‌بانکی شخص ثالث اقدام به خرید محصول نماید و بدین سبب سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان متحمل خسارت از جمله به نحو غیر انحصاری پرداخت هزینه اخذ وکیل، هزینه رفت‌وآمد به مراجع رسیدگی و هزینه دادرسی گردد و یا به پرداخت مبلغی محکوم گردد، مکلف به پرداخت 10 برابر هزینه‌های صورت گرفته به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان خواهد بود.

2- امکان بازگشت وجه شارژهای انجام‌شده در کیف پول  به‌هیچ‌وجه وجود ندارد. در این راستا کاربر می‌پذیرد در صورت برقرار بودن شرایط مرجوعی محصول طبق مفاد قرارداد حاضر، تعهد به بازگشت وجه ظرف 6 روز از تاریخ قبول مرجوعی، فقط به‌ صورت شارژ کیف پول انجام‌ شده و کاربر می‌تواند محصول دیگری را از سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان خریداری کند.

3- چنانچه پس از پرداخت وجه به هر دلیلی شرکت در دوره ها از طرف  کاربر یا هنرجو لغو شود، امکان استرداد وجه از طرف سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان امکان پذیر نمی باشد.

 1. سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که عضویت یک کاربر می‌تواند برای سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان یا سایر کاربران مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان را دارد، این موضوع متعاقباً به اطلاع کاربر می‌رسد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچ‌گونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت. مهم‌ترین مصادیق این بند به‌نحوه غیر انحصاری به شرح زیر می‌باشد:

1.1. فروش و یا پخش محصولات سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان به نحو مستقیم یا غیر مستقیم، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، به سبب فعل یا ترک فعل کاربر؛

1.2. استفاده همزمان چندین فرد که فقط یک نفر از آنها محصول را خریده است؛

1.3.  در صورتی که کاربر با ایمیل یا شماره متعلق به دیگری اقدام به ثبت‌نام در سامانه سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان نماید؛

1.4. کاربر بیش از یک حساب کاربری داشته باشد؛

تبصره: در این حالت یکی از حساب‌ها به صلاحدید سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان حذف و پنل کاربری مسدود می‌شود؛

1.5. هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان، شخص پارتین باستان و مرجان سادات نجفی شود؛

1.6. توهین و یا افترا زدن به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان، شخص پارتین باستان ( هنرمند صاجب سایت) و خانم مرجان سادات نجفی مدیر سایت یا سایر کاربران به هر نحو (از جمله به نحو غیر انحصاری از طریق پنل کاربری کاربر یا در فضای مجازی)

1.7. به سبب اعمال مفاد بخش حاضر حساب کاربری کاربر مسدود شده باشد، ولیکن مجددا اقدام به افتتاح حساب کاربری نماید؛

1.8. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و ایجاد بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر از طریق پنل کاربری کاربر در وب‌سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان.

2. کاربر می‌پذیرد در صورتی که حساب کاربری به سبب یکی از موارد فوق‌الذکر مسدود شود، افتتاح مجدد حساب کاربری در سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان (غیر از بخش 1.4 ماده حاضر که یکی از حساب‌های کاربری پابرجا خواهد ماند)، دانلود مجدد کلیه محصولات خریداری شده و پشتیبانی محصولاتی که از طریق حساب کاربری مسدود شده صورت گرفته است، امکان نخواهد داشت. کاربر بدین‌وسیله هرگونه ادعایی را در این مورد از خود سلب و اسقاط می‌نماید.

3. در صورتی که کاربر از سامانه سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان، محصولی را خریداری نکرده باشد، سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان می‌تواند بدون هیچ دلیلی حساب کاربری وی را با ارسال اطلاعیه طبق بخش «م»  مسدود نماید و دسترسی کاربر مذکور به خدمات سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان را حذف نماید.

4. در صورتی که به هر دلیل دیگری حساب کابری کاربر، مسدود شود، مقررات این ماده اعمال خواهد شد.

1-      بخش «دیدگاه» ژاکِت بستری برای به اشتراک‌گذاری تجربه خرید کاربران و طرح پرسش‌های مرتبط با محصولات است. کاربر با رعایت قوانین و مقررات سایت می‌تواند نظرات خود را به اشتراک بگذارد و سؤالات خود را مطرح نماید، در غیر این صورت نظر یا سؤال مطرح‌شده، توسط کارشناسان ژاکِت تائید نخواهد شد و متعاقباً در این بخش برای عموم به نمایش درنمی‌آید.

2-      بدیهی است ژاکِت در قبال صحت نظرات منتشرشده در این بخش، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. همچنین نظرات کاربران ازنظر فنی مورد تائید ژاکِت نیست و نباید کاربر صرفا بر اساس نظرات سایر کاربران در خصوص خریداری محصول تصمیم‌گیری نماید.

3-   نظرات بایستی به فارسی باشد، از ادبیات نوشتاری محترمانه استفاده کرده و کاربر از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کند.
کاربر نباید لینک سایت‌های دیگر، اطلاعات تماس، ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی را در نظرات خود درج نماید.

4- سؤالات و نظرات بایستی صرفاً مرتبط با دوره ی موردنظر  باشد.

5- هرگونه تبلیغ محصول، هنرمند و شخص دیگر دیگر و بحث در مورد هنر و یا هنرمندان دیگر بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد. موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه‌شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می‌شود.

کلیه مکاتبات الکترونیکی میان کاربران با سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان در سیستم جامع ایمیل سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان صورت می‌گیرد. کاربر می‌پذیرد ارسال هرگونه اطلاعیه و ابلاغیه از طریق این سیستم به منزله ابلاغ تلقی می‌گردد.

1- پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن محصول خریداری‌شده، لینک دانلود در حساب کاربری خریدار درج می‌شود. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی‌گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل به پشتیبانی، می‌باید حداقل ۷۲ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.

2- کلیه سفارش‌هایی که وضعیت آن‌ها به تکمیل‌شده تغییریافته باشد در اسرع وقت به‌صورت فایل‌های دانلودی در حساب کاربری خریدار قابل‌ مشاهده و استفاده خواهند بود. در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک‌های دانلود مربوط به سفارش ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.

3- خریدار درصورتی‌که در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، لینک محصول را دریافت ننماید، موظف است حداکثر ۷ روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را توسط ایمیل و شماره تماسی که در بالای سایت قرار داده شده، به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان اعلام نماید. در غیر این صورت ادعایی در این خصوص مسموع نیست.

4- در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت‌هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.

5- خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری‌شده را نخواهد داشت.

6- سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری‌شده و تحویل‌شده را ندارد.

7- در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه‌شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را در حساب کاربری ایشان به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان اعلام نماید و سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان موظف است ضمن پیگیری مغایرت از فروشنده محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان صرفاً کسر وجه محصول از حساب فروشنده، مسترد کردن وجه به خریدار (طبق بخش «ی») و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.

1- به‌طورکلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط‌های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط‌ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به‌صورت محرمانه می‌نماید، بااین‌حال از جانب احتیاط از خریداران و فروشندگان می‌خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را ناامن فرض نمایند. سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی‌پذیرد.

2- سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس‌های خود است.

3- سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم‌افزارها و یا برنامه‌های مورداستفاده کاربر ندارد.

4- سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خریدار، توسط اشخاص ثالث ندارد.

5- سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده‌های موجود در حساب کاربری خریدار  است و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

6- سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربری خریداران و هنرمندان انجام می‌دهد ازاین‌رو سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار یا هنرمند ازلحاظ نگهداری امنیت حساب خود است مسئولیتی ندارد.

7- در صورت نیاز خریدار و فروشنده و هنرجو و هنرمند، در جهت برطرف کردن مشکلات غیر مرتبط با وظایف سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان، سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان بنا به حجم کار مجاز به دریافت هزینه اضافه جهت رفع مشکل است.

1- ارائه خدمات پشتیبانی، توسط فروشنده و از طریق سیستم ایمیل سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان در خصوص مشکلات مربوط به استفاده از دانلود دوره ها است.

2- بررسی دیدگاه‌های هر دوره، چگونگی پاسخگویی به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ‌ها می‌تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی از محصول باشد.

3- پشتیبانی محصولات خریداری‌شده صرفاً توسط سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان انجام خواهد شد و سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان صرفاً مطابق شرایط مرجوعی محصولات نظارت بر روند پشتیبانی را بر عهده دارد.

4- خدمات پشتیبانی شش‌ماهه تضمین‌شده به مدت شش ماه از تاریخ ثبت سفارش (به صورت لحظه ای نخواهد بود) و با حداکثر زمان پاسخگویی 48 ساعت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) برای هر ایمیل توسط سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و خانم مرجان نجفی ارائه می‌شود. بدیهی است که سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان خدمات پشتیبانی ارائه نمی‌دهد.

 

1- مستفاد از ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی و بند ه ماده 1 آیین‌نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیکی، مقررات مرجوعی مشمول محصولات سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان که بنا بر طبیعت آن‌ها امکان باز پس دادن آن‌ها وجود ندارد نمی‌شود، اما سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده در صورت تحقق یکی از موارد زیر ظرف مدت 6 ماه از تاریخ ثبت سفارش، سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان مجوز بهره‌برداری از محصول خریداری‌شده را لغو و  مبلغ پرداخت‌شده را به کیف پول خریدار مسترد می‌نماید:

– عدم پاسخگویی فروشنده به تیکت خریدار پس از گذشت 48 ساعت از زمان ثبت آخرین پاسخ تیکت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) ؛

–  وجود مشکل اساسی در عملکرد پخش درست محصول که قابلیت استفاده را نداشته باشد. (با رعایت بخش «ع» قرارداد حاضر)

– در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات دوره و دوره ارائه‌ شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را پس از ثبت لینک دانلود در حساب کاربری ایشان به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان اعلام نماید و سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان موظف است ضمن پیگیری مغایرت از فروشنده محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان صرفاً کسر وجه محصول از حساب فروشنده، مسترد کردن وجه به خریدار (طبق بخش «ی») و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.

 

2- با توجه به بند 1 ماده حاضر و به‌ منظور تائید بیشتر، در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان مرجوع نمودن محصول امکان‌پذیر نیست:

 • خرید اشتباه؛
 • خرید تکراری؛
 •  عدم توجه به توضیحات و امکانات محصول؛
 • عدم توجه به نیازمندی‌های لازم جهت نصب و استفاده از محصول که در توضیحات درج‌شده است؛
 • عدم توانایی در استفاده از محصول به دلیل ضعف دانش فنی؛
 • تغییرات در نسخه‌های جدید که حذف یا اضافه شدن برخی امکانات در محصول را به همراه داشته باشند؛
 • عدم نیاز به محصول؛
 • عدم استفاده از محصول؛
 • پس از اتمام پشتیبانی تضمین‌شده 6 ماهه؛ (6 ماه پس از تاریخ ثبت سفارش) کلیه ‌بندهای مرجوعی محصول لغو می‌گردد.
 • محصول در وضعیت توقف فروش قرارگرفته است اما پشتیبانی و به‌روزرسانی ارائه می‌گردد؛
 • شرایط و ضوابط خاصی که فروشنده در توضیحات محصول درج کرده است.

در این شرایط صرفاً مبلغ پشتیبانی اضافه مرجوع می‌گردد و مرجوعی فقط در شرایط عدم پاسخگویی سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان به ایمیل خریدار در رابطه با مشکل در عملکرد محصول، پس از گذشت 48 ساعت از زمان ثبت تیکت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) صورت خواهد گرفت.

تبصره: سایر شرایط مرجوعی در 6 ماه ابتدای خرید محصول (بخش «ق») در صورت خرید پشتیبانی اضافه لحاظ نخواهد شد.

1- کاربر بایستی پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، توضیحات محصول و موارد مشابه دقت فرماید.

2- محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، در سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان توقف فروش خواهد شد.

3- هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و شخص پارتین باستان و مرجان سادات نجفی شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان حق غیرفعال نمودن کاربران و اقدام قانونی علیه نامبردگان را جهت مطالبۀ خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت. انتشار مطالب غیر واقع از سامانه سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و یا هر یک از محصولات آن نیز مشمول این بند می‌گردد. کاربر می‌پذیرد در صورت نقض تعهد حاضر موظف است مبلغ دویست میلیون ریال به سبب نقض تعهد قراردادی به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان بپردازد. این بند نافی حق سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و مرجان سادات نجفی برای اقدام به پیگیری‌های کیفری یا حقوقی جهت احقاق حق نیز نمی‌باشد.

4- کاربر متعهد است طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران از سامانه سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان استفاده نماید. درصورتی‌که به سبب عدم رعایت قوانین و قرارداد حاضر توسط کاربر، سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان ملزم به پرداخت مبالغی به مراجع قضایی، اداری، دولتی، سایر مراجع یا به اشخاص ثالث گردد ( ازجمله هزینه‌های دادرسی و هزینه اخذ وکیل)، کاربر موظف است کلیه مبالغ پرداخت‌شده را به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و مرجان سادات نجفی پرداخت نماید.

5- تمامی اطلاعات کاربران به‌عنوان اطلاعات محرمانه نزد سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان محافظت‌ شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام قضایی ذیصلاح. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور است،

6- کاربر متعهد است به درخواست سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان، درصورتی‌که سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان به سبب نقض این قرارداد توسط کاربر، دعوایی را علیه وی یا شخص ثالث طرح نماید، هزینه‌هایی را که به این سبب متحمل می‌شود، ازجمله به‌نحو غیر انحصاری هزینه‌های دادرسی و حق‌الزحمه وکیل را پرداخت نماید.

7- این شرایط و ضوابط و سایر اطلاعیه‌های حقوقی که سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان در سامانه سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان منتشر می‌سازد، رابطه‌ی قراردادی را در رابطه با وب‌سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان میان کاربر و شخص خانم مرجان سادات نجفی به وجود می‌آورند. درصورتی‌که یک یا چند بند از بندهای این قرارداد به هر دلیلي بی‌اعتبار، غیرقانوني و یا غیرقابل اجرا باشد، این عدم اعتبار، غیرقانونی بودن و یا غیرقابل اجرا بودن نباید بر دیگر مفاد این قرارداد تأثیر بگذارد و این قرارداد باید طوری تعبیر شود که گویي چنین ماده بی‌اعتبار، غیرقانوني و یا غیرقابل اجرایي در آن وجود ندارد؛ همچنین قرارداد باید در حد امکان بر اساس شرایط و هدف اصلی‌اش اجرا گردد.

8- سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان می‌تواند قرارداد حاضر را به صلاحدید خود و در هر زمان تغییر دهد. قرارداد اصلاح‌شده فوراً پس از قرار گرفتن بر روی وب‌سایت یا در زمانی که سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان تعیین می‌نماید، لازم‌الاجرا خواهد شد و کاربر مسئولیت بررسی به‌روزرسانی احتمالی قرارداد را بر عهده دارد. این تغییر از طریق پیامک، پنل کاربری یا ایمیل به اطلاع کاربر رسیده و استمرار استفاده از سامانه، پس از لازم الاجرا شدن این تغییرات به منزله قبول آن است . سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان درصورتی‌که بخواهد تغییر اساسی را در قرارداد صورت دهد، 10 روز پیش از قرار گرفتن آن در وب‌سایت، اطلاعیه اصلاح قرارداد را در وب‌سایت قرار خواهد داد و کاربر در صورت مخالفت با آن، صرفاً می‌تواند خرید از سامانه سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان را متوقف نماید و با ارسال درخواست خود مطابق بخش «م» به سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان اطلاع دهد. در این‌صورت کاربر حق خرید هیچ محصولی را از سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان ندارد. مفاد قرارداد حاضر بدون اعمال اصلاحات، صرفا در خصوص محصولات خریداری شده، تا زمان انقضای مدت قرارداد پابرجا خواهد بود ولیکن پس از خاتمه مدت قرارداد، قرارداد تمدید نخواهد شد و حساب کاربری کاربر موصوف مسدود خواهد شد. در هر صورت سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان مسئول خساراتی که به سبب اصلاح یا توقف وب‌سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان، به کاربر یا شخص ثالث وارد می‌شود نخواهد بود.

9- کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات سامانه سایت تخصصی آموزش مجسمه سازی پارتین باستان است، ملغی است.